Відчинено: 09:00-17:00
 • Понеділок
  09:00 - 17:00
 • Вівторок
  09:00 - 17:00
 • Середа
  09:00 - 17:00
 • Четвер
  09:00 - 17:00
 • П'ятниця
  09:00 - 17:00
 • Субота
  Вихідний
 • Неділя
  Вихідний
+38 (044) 597-87-77
Уповноважений з антикорупційної діяльності
TPL_MENU

Електронна черга на закордонний паспорт та ID-картку

На запис online згідно з пропускною здатністю центра відведена своя кількість талонів. Нові талони з'являються на цій сторінці в довільний час. Для підтвердження реєстрації використовується код з SMS, подбайте, будь ласка, щоб мобільний телефон був поруч з Вами.

Перед реєстрацією в електронній черзі через сайт, ознайомтесь, будь ласка, з переліком документів для оформлення:

Нагадуємо, що для оформлення одного з батьків та його неповнолітніх дітей достатньо 1 реєстрації — немає потреби реєструвати окремий номер на дитину.

Звертаємо Вашу увагу на те, що Вам необхідно прийти за 10 хвилин до зазначеного часу, щоб інспектор на рецепції зміг перевірити відповідність ваших документів і видрукувати Вам талон.

Задля уникнення спекуляцій та шахрайства з місцями в черзі, Ви маєте показати на рецепції SMS саме з телефона вказаного під час реєстрації. На жаль почастішали випадки, коли спекулянти на свої телефонні номери реєструються в черзі on-line, а потім продають їх — в результаті громадянам, що дійсно потребують оформлення закордонного паспорта, не вистачає вільних місць в електронній черзі.

У разі відсутності телефона, на який проводилася реєстрація, Вам буде відмовлено в оформлені у вказаний час. Пересилання SMS з іншого номеру не допускається — потрібна оригінальна SMS від PaspService. Просимо ставитися з розумінням до цих обмежень та не забувати телефон.

Попередній запис в електронну чергу не є обов`язковим і подати документи на закордонний паспорт або паспорт громадянина України у формі ID-картки в центрі «Паспортний Сервіс» можливо і без нього!