Версія для друку

ID картка +РНКОПП(ІПН) за одне звернення.

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Державна міграційна служба України За участю Міністерства цифрової трансформації України, Державної податкової служби України та за підтримки Офісу підтримки реформ (SURGe), що фінансується Урядом Канади, запроваджено при досягненні особою 14-річного віку за одним зверненням надання подвійної послуги з оформлення паспорта громадянина України та одночасного присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Такий підхід дозволяє громадянину заощадити власний час, усунути необхідність відвідування Центру обслуговування платників податків для проходження відповідної процедури, написання заяви щодо отримання довідки про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків, що використовується людиною у різних сферах своєї життєдіяльності.

В день презентаціїї одночасного отримання двох головних адміністративних послуг для кожного українця, 14-річні клієнти, що прийшли вперше оформлювати ID-картку, із задоволенням скористалися послугою присвоєння РНКОПП. Після оформлення приємні емоції були у всіх, адже відтепер не потрібно йти до податкової, дізнаватись їх графіки - витрачати час одним словом. Про інновацію з радістю ділилися зі своїми однолітками та батьками. "Цифрова трансформація триває!" - прокоментував один із батьків.

Вищезазначена послуга надається у приміщеннях територіальних підрозділах ДМС України, Центрів надання адміністративних послуг, Центрів обслуговування громадян «Паспортний сервіс». Поряд з цим, на відміну від ДМС України та ЦНАП, Центри обслуговування громадян «Паспортний сервіс» мають ексклюзивну можливість за одним зверненням особи і визначеним нею місцем здійснити виїзне обслуговування мобільними програмно – технічними комплексами і забезпечити одночасне надання цих двох важливих послуг.

Додаткова інформація

ID картка +РНКОПП(ІПН) за одне звернення.: 2.5/5 - 2 відгуки