Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:09:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:Вихідний
НД:Вихідний
  • Головна

Литовські експерти Міграційного департаменту при МВС Литовської Республіки в Паспортному сервісі

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Днями в Україні проходив ознайомчий візит делегації експертів Міграційного департаменту при Міністерстві внутрішніх справ Литовської Республіки. В рамках візиту західні гості завітали  до найбільшого столичного центру обслуговування громадян «Паспортний сервіс», де  вже традиційно західним гостям демонструють процес оформлення біометрики та посвідки на тимчасове й постійне проживання  в Україні для іноземних громадян.

Гостей зустрічали біля мапи України, що розміщена на вході до Центру, на ній відмічені всі міста, де знаходяться «Паспортні сервіси». Іноземних гостей вразила кількість населених пунктів у яких надає свої послуги державне підприємство «Документ».

Литовська делегація мала можливість спостерігати за процесом оформлення біометричних документів в Україні. Інспектори наочно продемонстрували процес фотографування, під час якого клієнт самостійно вибирає фото, що йому сподобалося. Далі іноземним гостям показали процедуру зняття відбитків пальців рук та відцифрування підпису.

Зацікавило представників іноземної делегації й оформлення посвідки на тимчасове та постійне проживання. Громадянин   Бразилії, що приїхав до України в зв’язку з запрошенням на роботу, і цього дня оформляв у «Паспортному сервісі» посвідку на тимчасове проживання, дав згоду литовській делегації бути присутніми на процесі оформлення його документа.

Також делегація Міграційного Департаменту при Міністерстві внутрішніх справ Литовської Республіки відвідала зону видачі готових  паспортів. Експертам продемонстрували процес верифікації особи. Особливо вразила їх можливість ідентифікувати особу не лише за відбитками пальців, а й за відцифрованим образом обличчя.

Як зазначив начальник Управляння міжнародних зв’язків ДМС України Денис Шпак, литовці  були приємно вражені роботою підрозділу, його оснащенням та професійною роботою інспекторів, а також наголосили, що в їхній країні подібних центрів немає.

Додаткова інформація

Литовські експерти Міграційного департаменту при МВС Литовської Республіки в Паспортному сервісі: 5.0/5 - 2 відгуки

Gorodok galary

© 2020 ДП "Документ"

Політика конфіденційності